O nas

Agencja Detektywistyczna prowadzona przez detektywa Łukasz Wiszniewskiego świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym.

Na zlecenie naszych klientów zbieramy dowody w sprawach cywilnych np. sprawy rozwodowe jak i prowadzimy skomplikowane śledztwa gospodarcze. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, podchodzimy do spraw indywidualnie, nieszablonowo. Agencja działa na terenie całego kraju. Działamy zarówno w Lublinie, Warszawie jak i w innych miastach wojewódzkich.

Zapraszam do kontaktu. Łukasz Wiszniewski

Lublin

REGON:061545982

NIP: 5050062081

tel. 730 509 833

tel. 693 465 656

lukasz@wiszniewski.net

Zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

Profesjonalna agencja detektywistyczna wiszniewski.net świadczy specjalistyczne usługi detektywistyczne. Dla biznesu świadczymy usługi między innymi wywiadu gospodarczego, którego celem jest zdobycie informacji dotyczących konkretnej firmy, często potencjalnego kontrahenta w celu stwierdzenia jego wiarygodności i rzetelności, bądź sprawdzanie lojalności i predyspozycji zatrudnionych pracowników. Zbieramy również informacje dotyczące ujawniania tajemnicy handlowej, nieuczciwej konkurencji, czy bezprawnego wykorzystywania nazw handlowych i znaków towarowych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wszechstronne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa procesów biznesowych. Obserwacja, wnikliwa analiza oraz współpraca ze specjalistami z konkretnej branży sprawiają, że jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie. Wyspecjalizowana agencja wywiadu gospodarczego Warszawa świadczy usługi na terenie całej Polski. Gwarantujemy skuteczność, płynną realizację oraz pełną poufność prowadzonych działań. Realizację zleceń powierzana jest wyłącznie specjalistom w danej dziedzinie oraz licencjonowanym detektywom z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Kontakt pod nr tel. 532 997 997 lub 693 465 656.