tr?id=758056018148113&ev=PageView&noscript=1

Czy twój partner jest lojalny, czy cię zdradza?

Żadna kobieta nigdy nie chciałaby mieć partnera, który ją zdradza. Marzeniem każdej kobiety jest to, że jej partner jest lojalny i wierny wobec niej. Nic nie jest tak okrutne i stresujące jak radzenie sobie w życiu ze zdradzającym mężczyzną. W dzisiejszych czasach niektóre Panie zatrudniają prywatne agencje detektywistyczne i prywatnych śledczych by ustalić czy druga połówka jest lojalna.

2019-09-14 | wyświetlenia: 862
czas czytania: 2 min


3 oznak, które należy sprawdzić, by ocenić lojalność mężczyzny

  • Nawyki związane z telefonem:

Osoba, która jest niewierna prawie zawszę będzie chroniła, często za wszelka cenę, dostęp do swojego telefonu komórkowego. Telefon komórkowy jako centrum naszych wszelkich aktywności jest bardzo często cennym źródłem informacji. Warto pamiętać, że smartphony posiadają dużą pamięć wewnętrzną przez co są w stanie przetrzymywać dużą liczbę danych przez długi okres czasu. Skasowane SMSy, konwersację na komunikatorach internetowych pomimo usunięcia są do otworzenia pomimo skasowania. Wszelkie ślady aktywności na telefonie komórkowym są utrwalane przez urządzeniu Dysponując odpowiednią wiedzą oraz umiejętnościami można uzyskać liczne dowody.

  • Większa liczba wyjazdów, późne powroty do miejsca zamieszkania, ciągły brak czasu

Jeśli twój partner, zmienia swoje zachowanie w ten sposób, że nie odbiera telefonów, oddzwania po dłuższej chwili, ciągle nie ma czasu. Tłumaczy się ciągłym nawałem pracy a takie zachowanie wcześniej się nie zdarzało powinna zapalić się “czerwona lampka”.

Pozamałżeńskie relację damsko-męskie wymagają poświecenia czasu. Zdradzający partner będzie musiał wygenerować odpowiednią liczbę wolnego czasu przez to będzie zaniedbywał lub ograniczał swoje inne aktywności. Bardzo często zdradzający tłumaczą się dużą liczba obowiązków zawodowych a zamiast pracować spotykają się dyskretnie z kochanką/ kochankiem.

Bardzo częstym pytaniem zadawanym naszym Klientom jest pytanie o wgląd Zlecającego w obowiązki zawodowe Figuranta. Im mniej informacji Klient posiada o aktywnościach zawodowych Figuranta tym większe prawdopodobieństwo, że podejrzenia Klienta są realne.

  • Oziębłość, reagowanie w sposób agresywny na niewygodne pytania:

Jeśli partner wdaje się w inną relacje, prawię zawsze objawia się to oziębłością w stosunku do aktualnej partnerki lub wręcz niechęcią do okazywania uczuć. Jest to standard w zachowaniu ale nie oznacza to od razu, że partner jest niewierny. Jeśli wraz z oziębłością występuje agresja to można takie połączone zachowanie uznać za symptom zdrady. Agresja słowna jest najprostszą odpowiedzią na każde niewygodne pytanie. Kłamstwo by było wiarygodne wymaga zaangażowania odrobiny wysiłku intelektualnego. Figuranci w szczególności mężczyźni wybierają drogę prymitywnej awantury pod byle pretekstem by tylko nie odpowiadać na pytania.

Następny wpis:

Detektyw Wiszniewski